KS-OMNIPHARM

ZARZĄDZANIE SIECIAMI I GRUPAMI APTEK
NR KAT. 5150PI04.00
Screenshot
Kamsoft
Kamsoft
Kamsoft

Innowacyjne rozwiązania

Zintegrowany System Zarządzania Sieciami Aptek KS-OmniPharm to kompleksowe rozwiązanie wspomagające zarządzających siecią aptek w realizacji procesów biznesowych. W związku z coraz większą konkurencją na rynku farmaceutycznym oraz wzrastającymi oczekiwaniami klientów, wdrożenie najnowszych rozwiązań IT, jest często jedyną możliwością, by szybko i efektywnie osiągnąć cele biznesowe. Jak tego dokonać? KS-OmniPharm może być odpowiedzią na to pytanie.

Skuteczne zarządzanie, obniżanie kosztów działalności operacyjnej, zwiększanie zysków, skracanie czasu kluczowych aktywności wykonywanych w sieci może być realizowane z wykorzystaniem funkcjonalności KS-OmniPharm: Kluczowe wskaźniki stanu przedsiębiorstwa, Centralna Kartoteka Towarów, Kategoryzacja Towarów, Analityka, Strategie Cenowe, Sugestie Sprzedaży, Sprzedaż Wiązana, Strategie Marżowe, Strategie Zamawiania, Prospekty zamówień, Zamówienia, Przesunięcia magazynowe, Reklamacje, Płatności, Negocjacje z Dostawcami*, Apteka internetowa*, Zarządzanie Personelem*, Zarządzanie Programami Partnerskimi OSOZ*.

* usługi w przygotowaniu

Przewaga systemu

KS-OmniPharm jest rozwiązaniem, w którym zastosowano najnowocześniejsze technologie IT oparte o rozwiązania klasy Business Intelligence. Dostęp do rozwiązań tego typu był dotychczas jedynie w zaawansowanych i drogich systemach. Rozwiązanie oferowane jest w postaci usług, co przyspiesza proces wdrożenia, jak również ułatwia eksploatację produktu w przyszłości. Wykorzystanie przeglądarki internetowej do realizacji procesów biznesowych, bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania, jest cechą cenioną przez wielu menadżerów, dla których mobilność jest istotnym aspektem. Pełna integracja z systemem aptecznym KS-AOW dodatkowo zwiększa skuteczność zarządzania procesami w aptekach.

Korzyści wdrożenia

Decydując się na program wspomagający zarządzanie siecią aptek, warto wybrać rozwiązanie, które odpowiada na bieżące i przyszłe potrzeby rynku. Najważniejsze elementy wyróżniające KS-OmniPharm:

  • możliwość centralnego sterowania procesami w całej sieci bądź wybranych aptekach,
  • redukcja czasu zarządzania kluczowymi obszarami działalności,
  • łatwość korzystania z dowolnych usług w dowolnym miejscu z dostępem do Internetu dzięki hostowaniu rozwiązania,
  • wsparcie w obszarze zarządzania kategoryzacją produktów (Category Management),
  • wsparcie analityczne dopasowane do etapu realizowanego procesu biznesowego.