Bezpłatne szkolenie – EDM i Zdarzenia Medyczne na żywo

7 lipca 2021, 10:00
Powrót

Bezpłatne wydarzenie „Praca z Elektroniczną Dokumentacją Medyczną – EDM i Zdarzenia Medyczne na żywo”, odbędzie się on-line 22 lipca o godz. 18.00. Szczegóły oraz rejestracja dostępne są na stronie www.osoz.pl/edm.

Szkolenie skierowane jest do wszystkich pracowników medycznych, którzy w trakcie swojej pracy raportują Zdarzenia Medyczne oraz wytwarzają, wymieniają i udostępniają Elektroniczną dokumentację Medyczną, osób zarządzających placówkami ochrony zdrowia, a także do farmaceutów chcących poszerzyć swoja wiedzę w zakresie ich udziału w przebiegu wymiany i udostępniania EDM w procesie leczenia oraz opieki farmaceutycznej nad pacjentem.

Podczas szkolenia będziecie mogli Państwo przekonać się jak cały proces przebiega w praktyce na żywo i jakie przynosi korzyści. Pokażemy drogę pacjenta w systemie opieki zdrowotnej i podążającej za nim EDM od wstępnej diagnostyki, przez zlecenia badań, zalecone leki po konsultacje specjalistyczne.  Zaproponujemy także nowoczesne narzędzia informatyczne wspierające Państwa pracę i usprawniające obsługę organizacji wizyty pacjenta.

Ze szkolenia dowiecie się Państwo:

Szkolenie “Praca z Elektroniczną Dokumentacją Medyczną – EDM i Zdarzenia Medyczne na żywo” stanowi podsumowanie trzech dotychczasowych wydarzeń organizowanych przez KAMSOFT, w trakcie których mieli Państwo możliwość zapoznać się z merytoryką, podstawami prawnymi oraz organizacyjnymi dotyczącymi udostępniania i wymiany EDM oraz raportowania Zdarzeń Medycznych a także uzyskać odpowiedzi na pytania nurtujące Państwa w tym zakresie.