Background Image

Energia ze słońca

fotowoltaika PV (panele fotowoltaiczne, falowniki, inwertery, akumulatory, kable solarne, systemy montażu) , kolektory słoneczne, pompy ciepła, stacje ładowania pojazdów elektrycznych.

Dowiedz się więcej

Oferowany zakres usług obejmuje:

  • przygotowanie bilansu energetycznego, kosztorysów inwestorskich,
  • opracowanie koncepcji oraz wytycznych,
  • przygotowanie dokumentacji projektowej,
  • dobór optymalnych rozwiązań i urządzeń,
  • montaż, konfiguracja oraz nadzór prowadzonych inwestycji,
  • opracowanie dokumentacji powykonawczej,
  • wsparcie na każdym etapie inwestycji,
  • serwis.
<!–

Inteligentny budynek

Współczesne budynki coraz częściej wyposażane są w rozwiązania automatyki budynkowej. Jest to spowodowane z jednej strony chęcią uzyskania dodatkowych oszczędności przez inwestorów, z drugiej coraz większym przywiązaniem do estetyki i funkcjonalności. Istotny jest również fakt, iż systemy automatyki stały się łatwo dostępne.

Inteligentny Budynek to system, który umożliwia komunikowanie się poszczególnych instalacji budynkowych, wymieniając między sobą informację i reagując również na potrzeby użytkownika. Właściciel otrzymuje narzędzia, które umożliwiają sterowanie instalacją automatyki za pomocą paneli wielofunkcyjnych, smartfonu, tabletu, komputera lub wielofunkcyjnych przycisków. Wizualizacja budynku zainstalowana na powyższych urządzeniach, umożliwia szybkie i intuicyjne sterowanie funkcjami systemu podobnie jak pilot telewizora.

Prawdziwie inteligentny budynek posiada zdolność do uczenia się, dostosowywania się i reagowania na warunki środowiska, mając na celu zapewnienie komfortowych warunków we wnętrzach i efektywne zużycie energii zarówno w prywatnych apartamentach jaki w większych budynkach typu hotele czy biurowce. Jedną z ważniejszych zalet Inteligentnego Budynku jest możliwość integracji innych systemów np: elektrycznych, audiowizualnych, systemu przeciwpożarowego, sygnalizacji włamania czy kontroli dostępu, klimatyzacji/ogrzewania, telekomunikacyjnych czy informatycznych.

KAMSOFT

KAMSOFT S.A. od 32 lat dostarcza specjalizowane oprogramowanie, dedykowane zwłaszcza sektorowi medycyny i farmacji. Od kilkunastu lat zajmuje się również kompleksową obsługą inwestycji pod kątem instalacji elektrycznych i elektrotechnicznych. Oferujemy usługi doradcze na wstępnym etapie inwestycji związane z doborem urządzeń, systemów. Specjalizujemy się w nowoczesnych i energooszczędnych rozwiązaniach automatyki budynkowej stosowanych w różnego rodzaju budynkach. Każdą inwestycję staramy się traktować indywidualnie uwzględniając potrzeby i priorytety naszego klienta. Nasze dotychczasowe inwestycje własne oraz szereg prac podwykonawczych dla kluczowych firm budowlanych pozwoliły nam zyskać odpowiednie doświadczenie. Realizujemy całościowo kontrakty zapewniając nadzór inżynierski osób posiadających wymagane uprawnienia. Wykonujemy również zlecenia w formule „Zaprojektuj i wybuduj” realizując wszystkie etapy procesu inwestycyjnego. Nasze dotychczasowe doświadczenie pozwala nam zaoferować usługi na najwyższym poziomie zarówno w zakresie rzetelności wykonanych prac, jak i cen.


–>

Potrzebujesz pomocy?

Bartosz Kula
tel. +48 660-675-015
e-mail: bkula@kamsoft.pl