Nawigator e-Zdrowia – ruszyła rejestracja

23 września 2021, 10:00
Powrót

Szanowni Państwo, Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji Nawigator e-Zdrowia, która odbędzie się online w dniach 14-16.10.2021r. Szczegóły oraz rejestracja dostępne są pod linkiem www.osoz.pl/nawigator. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Podczas konferencji przybliżymy między innymi takie tematy:  Elektroniczna Dokumentacja Medyczna, Opieka Farmaceutyczna, Program Profilaktyka 40+, rozszerzona funkcjonalność Internetowego Konta Pacjenta, gromadzenie danych w chmurze i wiele innych, których celem jest kompleksowa a przez to lepsza opieka nad Pacjentem.

Jak wygląda to w praktyce, jakie są możliwości wykorzystania rozwiązań informatycznych dla realizacji tego celu, jakie są perspektywy e-Zdrowia w 2022 roku dowiecie się Państwo podczas wydarzenia on-line: Nawigator e-Zdrowia, na które serdecznie zapraszamy wspólnie środowisko medyczne i farmaceutyczne.

Konferencję tę kierujemy do: lekarzy, pielęgniarek i położnych, farmaceutów, pracowników IT i administracji, menedżerów placówek medycznych oraz wszystkich osób zainteresowanych e-Zdrowiem.

Zapraszamy do udziału!