Korzystaj z telewizyt bezpłatnie

13 marca 2020, 12:23
Powrót

Wychodząc naprzeciw aktualnej sytuacji związanej z zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa COVID-19, którego według informacji przekazywanych Światową Organizację Zdrowia WHO scharakteryzować można już jako pandemię, firma KAMSOFT S.A. udostępnia bezpłatnie, na okres 3 miesięcy, do testów, narzędzia pozwalające na rejestrację on-line pacjentów na wizyty w tym również na telewizyty, narzędzia pozwalające na zamawianie e-recept on-line oraz przeprowadzanie telewizyt bezpośrednio z systemów medycznych SOMED, SERUM.

Uważamy, że każda pomoc i każda możliwość ograniczenia ryzyka rozprzestrzeniania się zagrożenia jakim jest koronawirus jest niezbędna i jesteśmy gotowi zaoferować taką pomoc bez kosztów dla personelu medycznego i placówek opieki zdrowotnej, na których spoczywa aktualnie największy ciężar w walce o zdrowie całego społeczeństwa – mówi Rafał Kozioł – Członek Zarządu KAMSOFT S.A.

Więcej szczegółów można uzyskać na stronie: LekarzeBezKolejki.pl/informacje-dla-lekarza

Telewizyty są skutecznym narzędziem pozwalającym na ograniczenie ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa. Pacjent korzystający z telewizyty nie musi pojawić się osobiście w przychodni co znacząco ogranicza ryzyko przypadkowego zarażenia się koronawirusem jak również innymi chorobami. Pacjent korzystający z telewizyty, może również łatwo i szybko rozwiać swoje wątpliwości co do aktualnej sytuacji i istniejącego zagrożenia lub jego braku.

Korzystając ze środków komunikacji elektronicznej (portal LekarzeBezKolejki.pl lub aplikacja mobilna Visimed) można również łatwo i skutecznie zarejestrować się na wizytę – w tym również telewizytę oraz zamówić leki na kontynuacje leczenia, co znacząco ogranicza konieczność osobistej wizyty w przychodni lekarskiej.

O korzyściach związanych z telewizytami można również przeczytać na stronach Narodowego Funduszu Zdrowia:

Teleporady dotyczące koronawirusa w przychodniach

Teleporady w ambulatoryjnej opiece specjalistycznej

Kategorie: , , , , , ,