KS-ASW

INFORMATYCZNY SYSTEM OBSŁUGI APTEKI SZPITALNEJ
NR KAT. 2160PI01.00
Screenshot
Kamsoft
Kamsoft
Kamsoft
Kamsoft

Innowacyjne rozwiązania

System KS-ASW składa się z zestawu powiązanych ze sobą modułów oferujących pełen zakres funkcjonalny związany z pracą apteki szpitalnej, od czynności podstawowych jak prowadzenie wydań, zamówień i zakupów, czy zarządzanie magazynem, po zaawansowane rozwiązania dotyczące generowania zestawień, analiz oraz rozliczeń. KS-ASW oferuje między innymi funkcje, które znacząco ułatwiają prowadzenie długoterminowych przetargów poprzez intuicyjne narzędzia kontroli i szczegółowych rozliczeń, wydajną obsługę zleceń oddziałowych, czy elastyczne narzędzia pozwalające na zdefiniowanie limitów według wybranych przez użytkownika warunków.

System KS-ASW jest zgodny z przepisami Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Finansów, Narodowego Funduszu Zdrowia oraz innych uprawnionych instytucji oraz stale modernizowany i dostosowywany do zmieniających się przepisów.

System zarządzania gospodarką lekową w znaczący sposób definiuje sposób zarządzania budżetem placówki medycznej. To właśnie na tym skupia swoją uwagę system KS-ASW, przez co wymiernie pomaga w optymalizacji kosztów leczenia Pacjenta. Wsparcie dla organizacji przetargów asortymentu szpitala, dostaw, zarządzania dystrybucją oraz współpraca z urządzeniami do konfekcjonowania oraz produkcji leków złożonych to elementy składające się na wysoką innowacyjność tego rozwiązania.

Przewaga systemu

System KS-ASW dzięki swojej budowie oraz interfejsom HL-7 umożliwia wsparcie działalności operacyjnej szpitala nie tylko w połączeniu z systemami produkcji KAMSOFT ale także rozwiązaniami firm trzecich. Zastosowane rozwiązania wspomagające procesy apteki centralnej pozwalają zautomatyzować pracę, organizację wydań lekowych, a także umożliwiają rozliczenia kosztów per pacjent. To nowatorskie podejście do sposobu przypisywania kosztów nie na oddział, a właśnie na Pacjenta umożliwia zupełnie nowy sposób analizy kosztów leczenia. Dodatkowo współpraca z urządzeniami wspierającymi prace magazynów, a także nowoczesnymi tabletami sprawia, że operacja wydania leków na oddziale staje się dziecinnie prosta.

Korzyści wdrożenia

    Podczas analizy korzyści nie sposób pominąć:
  • wydatnego wsparcia i automatyzacji procesu wydań leków
  • sprawnego zarządzania przetargami lekowymi
  • zaawansowanej analizie i kontroli kosztowej w zakresie lekoterapii
  • automatyzacji i najświeższego dostępu do danych GIF etc.
System KS-ASW znalazł już wielu zadowolonych nabywców, jeżeli więc borykasz się z problemem nieaktualnych stanów magazynowych, nadmiarów bądź też niedoborów lekowych, chcesz kontrolować koszty bezpośrednio na pacjenta to wybór wydaje się oczywisty.