KS-RAP

PROGRAM DO RAPORTOWANIA I MONITORINGU
NR KAT. 2232PI11.00
Screenshot
Kamsoft
Kamsoft
Kamsoft
Kamsoft

Innowacyjne rozwiązania

Produkt informatyczny KS-RAP umożliwia tworzenie syntetycznych i analitycznych zestawień na podstawie danych zbieranych w różnych częściach przedsiębiorstwa. Wspomaga menedżera w procesie podejmowania decyzji strategicznych oraz operacyjnych. Raporty okresowe mogą być wykonywane automatycznie przez system zgodnie z określonym harmonogramem i przesyłane e-mailem na wskazany adres.

Dzięki dodatkowemu modułowi KS-RAP WWW istnieje możliwość dostępu do zestawień poprzez przeglądarkę WWW. Moduł wzbogacono o alerty, wysyłane automatycznie poprzez e-mail lub SMS, pozwalające na bieżąco monitorować przebieg poszczególnych procesów.

Przewaga systemu

Produkt informatyczny KS-RAP to uniwersalne narzędzie, umożliwiające tworzenie różnego rodzaju raportów. Zastosowanie rozbudowanego mechanizmu dostępu do raportów, daje możliwość sterowania dostępem do poszczególnych raportów poprzez system uprawnień oraz określenie poziomu dostępu. Wszystkie raporty są tworzone przy wykorzystaniu kreatora, dzięki czemu tworzenie raportów jest proste oraz intuicyjne.

Dane zbierane w systemie KS-HFW/HWW/HOW mogą online być prezentowane odbiorcom za pomocą przeglądarki internetowej lub rozsyłane za pomocą poczty elektronicznej co sprawia, że KS-RAP (WWW) jest niezwykle intuicyjnym narzędziem pozwalającym szybko uzyskać kluczowe informacje na temat przebiegu procesów w przedsiębiorstwie, jak i prowadzić rozbudowane analizy.

KS-RAP (WWW) jest stworzony specjalnie na potrzeby przedsiębiorstw oczekujących informacji szybkich i wiarygodnych oraz dostępu do najświeższych informacji w czasie rzeczywistym, a także dostępu do danych historycznych składowanych w bazie danych.

Do podstawowych funkcjonalności KS-RAP (WWW) należą:

  • rozbudowane funkcjonalności tworzenia szablonów raportów,
  • generowanie raportów w czasie rzeczywistym,
  • zarządzanie uprawnieniami i dostępem do informacji,
  • automatyczna dystrybucja raportów do predefiniowanych odbiorców.

Korzyści wdrożenia

KS-RAP to połączenie wysokiej jakości systemu raportowego oraz profesjonalnego procesu wdrożenia, będącego warunkiem sukcesu inwestycji informatycznej. Wdrożenie modułu KS-RAP umożliwia uzyskiwanie informacji w sposób efektywny, wspierając podejmowanie trafnych decyzji biznesowych.

Wszechstronność tego narzędzia polega na jego prostocie obsługi oraz mobilności. Niewątpliwą zaletą produktu informatycznego KS-RAP jest dostęp on-line do systemu raportowania, dzięki czemu użytkownicy posiadający dostęp do Internetu, praktycznie z każdego miejsca na świecie mogą wykonywać wszelkiego rodzaju zestawienia i raporty.

Wśród kolejnych zalet powyższego systemu należy wymienić także możliwość zdefiniowania harmonogramów raportów tak, aby określone raporty były wykonywane z zadaną częstotliwością oraz wysyłane do wybranych użytkowników. Dzięki czemu menedżerowie mogą otrzymywać na skrzynkę mailową gotowe raporty, z założoną wcześniej częstotliwością.