KS-ZSA

SYSTEM ZARZĄDZANIA SIECIĄ APTEK
NR KAT. 2212PI04.00
Screenshot
Kamsoft
Kamsoft

Innowacyjne rozwiązania

Zintegrowany system zarządzania siecią aptek KS-ZSA to oprogramowanie pozwalające zarówno na pełne wspomaganie osób zarządzających siecią jak i odciążenie personelu apteki. KS-ZSA jest systemem posiadającym wszelkie potrzebne osobie zarządzającej narzędzia do skutecznego i sprawnego zarządzania siecią aptek. System jest w 100% zgodny z systemem aptecznym, co przekłada się na pełną integrację obu systemów. Dzięki dostępowi do danych wszystkich aptek jest możliwość tworzenia przekrojowych analiz oraz zestawień, wpływania na kartoteki towarów czy dostawców oraz centralizację części procesów w skali całej sieci.

Przewaga systemu

System KS-ZSA został tak skonstruowany, aby był przyjazny użytkownikowi pracującemu w aptece lub zarządzającemu siecią aptek, stąd jego wygląd i funkcjonalność zbliżona jest do systemu KS-AOW. W KS-ZSA jest możliwość min. tworzenia centralnych zamówień w skali całej sieci, co pozwala na sprawne zarządzanie magazynami oraz skuteczną, optymalną politykę zakupów. Do głównych zalet systemu dla osoby zarządzającej, aby mogła szybko i sprawnie zarządzać oraz odpowiednio reagować należą:

• Centralizacja procesów w skali całej sieci,

• Wielopoziomowa, szeroka analityka danych,

• Raporty mailowe o stanie sieci.

Korzyści wdrożenia

Do sprawnego zarządzania siecią aptek potrzebny jest system w pełni kompatybilny z systemem aptecznym. Wykorzystując jego mechanizmy można sprawnie i skutecznie monitorować i zarządzać siecią, co przełoży się na sukces finansowy naszej firmy. Takim rozwiązaniem jest właśnie KS-ZSA.
Najważniejsze elementy wyróżniające system KS-ZSA:

  • możliwość centralnego zamawiania towarów w skali całej sieci z naciskiem na zapotrzebowania aptek i nadwyżki,
  • pełny dostęp do danych aptecznych w celu sprawnej i precyzyjnej analityki,
  • centralne zarządzanie kartoteką towarów i centralizacja tych kartotek,
  • możliwość centralnego sterowania parametrami apteki.