Multimedia

AUTOMATYKA BUDYNKU
Screenshot
Kamsoft
Kamsoft
Kamsoft
Kamsoft
Kamsoft

7 “pojemnościowy panel dotykowy, wstępnie skonfigurowany do kontroli urządzeń systemu KNX. Wyposażony w zintegrowany serwer internetowy umożliwiający sterowanie z poziomu smartfona lub tabletu oraz funkcją telefonu IP Video Door. Model ten jest porównywalny z 10-calową wersją i różni się jedynie wielkością wyświetlacza.

Kamsoft

10,1’ pojemnościowy panel dotykowy, wstępnie skonfigurowany do sterowania urządzeniami systemu KNX. Przeznaczony do wykorzystania jako stacja wewnętrzna w systemach telefonii IP. Urządzenie jest wyposażone w serwer do zdalnej kontroli systemu z urządzeń mobilnych za pośrednictwem aplikacji KRIM, dostępnej w wersjach IOS i Android. Zainstalowana płyta sieciowa typu Ethernet Giga gwarantuje najwyższy współczynnik połączenia także w najbardziej wymagających aplikacjach takich jak transmisje wideo. Jakość wyświetlania High Resolution IPS, zarówno z poziomym, jak i pionowym kątem widzenia Full View. Zastosowana technologia Multifinger umożliwia sterowanie gestami. Theo 10 został zaprojektowany tak, aby był używany jako stacja wewnętrzna IP Phone w telefonii IP w technologii SIP / H.264. System operacyjny Android umożliwia instalowanie innych aplikacji w celu jak najlepszego połączenia się z urządzeniami, na przykład kamerami IP, systemami monitoringu wideo, systemami alarmowymi i aplikacjami nowej generacji. Theo jest programowalny przy użyciu narzędzia Sentiero do wykonywania wszystkich kontrolowanych przez ETS elementów sterujących z w pełni konfigurowalną grafiką i nieograniczoną liczbą kontrolowanych adresów grupowych i przeglądanych stron.

Kamsoft

Panel dotykowy 7 calowy do sterowania i zarządzania systemem KNX. Wbudowany serwer internetowy do zdalnej kontroli za pomocą urządzeń mobilnych i pośrednictwem aplikacji KRIM (dla IOS i Androida). Urządzenie jest przeznaczone do montowania w ścianie w standardowej puszce łączeniowej model 504 i jest w pełni zamienne z modelem BX-K24MS.

Kamsoft

Panel dotykowy 4,3 cala do sterowania i zarządzania systemem KNX. Wyposażony w zintegrowany serwer internetowy do zdalnej kontroli systemu z urządzeń mobilnych za pośrednictwem aplikacji KRIM (dla IOS i Androida). Pomimo niewielkich rozmiarów, to urządzenie oferuje funkcjonalność dostępną w większych modelach. Urządzenie jest programowane za pomocą narzędzia Sentiero.

Kamsoft

Panel dotykowy 7 cala do sterowania i zarządzania systemem KNX. Wyposażony w zintegrowany serwer internetowy do zdalnej kontroli systemu z urządzeń mobilnych za pośrednictwem aplikacji KRIM (dla IOS i Androida). Pomimo niewielkich rozmiarów, to urządzenie oferuje funkcjonalność dostępną w większych modelach. Urządzenie jest programowane za pomocą narzędzia Sentiero.