OBCHÓD PIELĘGNIARSKI

Medyczna aplikacja mobilna dla pielęgniarki
NR KAT. 4510PI02.02
Screenshot
Kamsoft
Kamsoft
Kamsoft
Kamsoft

Medyczna aplikacja mobilna dla pielęgniarki

To aplikacja stworzona z myślą o pielęgniarkach pracujących w szpitalu, która w niezwykle wygodny i prosty sposób wspomaga czynności wykonywane podczas obchodu pielęgniarskiego. Dzięki tej aplikacji mobilnej realizacja przez pielęgniarki elektronicznych zleceń lekarskich, przeglądanie i wypełnianie dokumentacji medycznej nie muszą już być wykonywane przy komputerze. Wszystkie te czynności można wykonać teraz bezpośrednio przy pacjencie.

Zeskanuj kod QR i pobierz aplikację
Obchód Pielęgniarski

Screenshot
Screenshot

DEDYKOWANA APLIKACJA DLA PIELĘGNIAREK

Aplikacja zaprojektowana specjalnie dla roli pełnionej przez pielęgniarkę w szpitalu, dzięki czemu praca w niej jest intuicyjna i wygodna.

Screenshot

DOSTĘP DO DANYCH MEDYCZNYCH

Dostęp do danych medycznych pacjenta w każdej chwili dla każdego użytkownika aplikacji.

Screenshot

ELEKTRONICZNA DOKUMENTACJA MEDYCZNA

Pełną dokumentację medyczną można prowadzić na urządzeniu przenośnym. Prowadzenie dokumentacji jest teraz łatwiejsze.

Screenshot

OBSŁUGA PODPISU ELEKTRONICZNEGO

Aplikacje umożliwiają korzystanie z dotychczasowego podpisu elektronicznego z tym samym hasłem co w systemie KS-MEDIS.

Screenshot

REALIZACJA ZLECEŃ LEKARSKICH

Po zrealizowaniu zleceń lekarskich nie trzeba uzupełniać dodatkowych informacji przed komputerem. Wystarczy odnotowanie tego faktu w tablecie.

OBCHÓD PIELĘGNIARSKI

Screenshot
Screenshot
Screenshot

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Z jakim systemem operacyjnym należy kupić tablet, żeby móc korzystać z aplikacji ?

Wymagania wobec systemów operacyjnych kompatybilnych z aplikacją: Windows 10 i wyższe.
Aplikację można bezpłatnie pobrać klikając na poniższe symbole lub skanując kod qrcode:

Screenshot

Windows 10

Czy dokumenty i zlecenia lekarskie utworzone w aplikacjach będą widoczne również w KS-MEDIS ? Jakie czynności należy wykonać, aby te dane się tam pojawiły?

Wszystkie dokumenty i zlecenia utworzone w tej aplikacji mobilnej automatycznie widoczne są również w systemie KS-MEDIS. Nie ma potrzeby wykonywania żadnych dodatkowych operacji.Na co dzień korzystam z aplikacji Obchód Pielęgniarski w szpitalu, w którym jestem zatrudniona ale chciałabym korzystać z tej aplikacji podczas dyżurów w innym szpitalu, gdzie działa system HIS innego producenta. Czy jest taka możliwość?

Tak oczywiście, istnieje taka możliwość. Dlatego też każda z produkowanych przez nas aplikacji na urządzenia mobilne udostępniana jest za pośrednictwem sklepu Microsoft Store praktycznie dla dowolnego użytkownika. Aplikacja ta łączy się poprzez bezpieczny i zarazem bardzo prosty interfejs komunikacyjny (tzw. webservice), który obsługiwany (znany) jest przez większość nowoczesnych systemów HIS. W celu podłączenia tej aplikacji do innego niż KS-MEDIS systemu HIS prosimy o kontakt producenta tego systemu na adres biuro@kamsoft.pl

Czy mogę uzyskać dostęp do wersji demo aplikacji Obchód Pielęgniarski?

Wszystkie aplikacje dostępne są w sklepie Microsoft Store. Po zainstalowaniu aplikacji istnieje możliwość uruchomienia jej w wersji Demo.