Opieka koordynowana w praktyce – rozwój rozwiązań IT do zarządzania koordynacją opieki nad pacjentami.

10 stycznia 2023, 10:00
Powrót

Zapraszamy do wzięcia udziału w pierwszym bezpłatnym szkoleniu on-line, „Opieka koordynowana w praktyce, rozwój rozwiązań IT do zarządzania koordynacją opieki nad pacjentami”, które odbędzie się w dniu 7 lutego 2023 r. o godz. 18:00. Szczegółowy harmonogram oraz rejestracja dostępna na stronie: www.osoz.pl/opiekakoordynowana

Coraz więcej podmiotów prowadzących POZ dostrzega wartość w oferowaniu wyższej jakości usług dla swoich pacjentów, nie dziwi więc, że wiele z nich już dzisiaj jest zainteresowanych poszerzeniem swojej oferty poprzez wprowadzenie opieki koordynowanej.

Opieka koordynowana dla Pacjenta to szybsze i skuteczniejsze leczenie chorób przewlekłych oraz łatwiejszy dostęp do specjalistów, a dla Państwa kolejny element wzmocnienia roli POZ w systemie Ochrony Zdrowia. Tworzenie Indywidualnego Planu Opieki Medycznej (IPOM) to dopiero pierwszy, ale jakże ważny etap obsługi procesu opieki koordynowanej w systemie. Warto podkreślić, że kompleksowe rozwiązanie IT będzie rozwijane przez KAMSOFT stopniowo, w miarę adaptacji placówek medycznych, w oparciu o zapowiadane od wielu lat przez firmę funkcjonalności wspomagające zarządzanie i optymalizację procesów. Natomiast na bazie dotychczasowych doświadczeń z wdrażaniem Elektronicznej Dokumentacji Medycznej oraz wniosków płynących z pionierskich placówek medycznych, będą stopniowo udostępniane kolejne elementy systemów ułatwiające codzienną pracę i podnoszące jakość świadczonych usług. Kolejny etap EDM i e-Zdrowia wchodzi do POZ.

Podczas szkolenia pokażemy m.in. jak w praktyce zorganizować opiekę koordynowaną w POZ oraz jakiego wsparcia w tym zakresie dostarczają obecnie rozwiązania IT oferowane przez KAMSOFT.

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?

-Dowiesz się, jak w praktyce wdrożyć i prowadzić opiekę koordynowaną w POZ;

-Pokażemy, jak wygląda ścieżka pacjenta w ramach opieki koordynowanej;

-Zaprezentujemy, tworzenie Indywidualnego Planu Opieki Medycznej w systemie informatycznym na przykładzie systemów gabinetowych KAMSOFT (KS-SOMED, KS-PPS) i jego rejestrowanie w SIM;

– Dowiesz się, jak poprawnie zarejestrować świadczenia w ramach opieki koordynowanej w systemie IT, aby móc je rozliczyć z NFZ.

Dla kogo szkolenie?

Szkolenie przeznaczone jest dla właścicieli i menedżerów placówek medycznych, koordynatorów, lekarzy, pielęgniarek, osób zajmujących się rozliczaniem usług medycznych oraz wszystkich osób zainteresowanych tematyką opieki koordynowanej i e-Zdrowia.

Forma szkolenia:

Szkolenie jest bezpłatne i odbędzie się on-line za pośrednictwem aplikacji Microsoft Teams. Aby wziąć w nim udział należy się zarejestrować wypełniając formularz rejestracyjny. Link do szkolenia zostanie do Państwa wysłany w osobnej komunikacji na adres e-mail podany przy rejestracji.

Więcej informacji oraz rejestracja dostępna na stronie www.osoz.pl/opiekakoordynowana