OSOZ-MED

SERWISY MEDYCZNE DLA PACJENTA
NR KAT. 8320PI04.22
Screenshot
Kamsoft
Kamsoft
Kamsoft
Kamsoft

INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA

Serwisy medyczne wspierają pacjenta w codziennej trosce o zdrowie zapewniając wygodne korzystanie z nowoczesnych, elektronicznych form obsługi w placówkach opieki zdrowotnej współpracujących w ramach Otwartego Systemu Ochrony Zdrowia.

Za pomocą wyszukiwarki „Gdzie się leczyć?” pacjent ma możliwość sprawdzenia aktualnych informacji o placówkach medycznych, może poznać specjalistów, którzy w nich przyjmują, sprawdzić godziny przyjęć lekarza, a także wygodnie zarezerwować on-line wizytę lekarską. Terminarz pracy lekarza dostępny on-line jest aktualizowany w „czasie rzeczywistym”, co oznacza, że informacje o dostępnych, wolnych terminach wizyt są zawsze aktualne. Rezerwacja wysłana przez pacjenta jest natychmiast widoczna na terminarzu w placówce medycznej, skąd może zostać od razu potwierdzona przez personel rejestracji. Potwierdzenie terminu rezerwacji internetowej czy przypomnienia o zbliżającym się terminie wizyty pacjent otrzymuje SMS-em lub za pośrednictwem powiadomień e-mail.

W identyczny sposób, SMS-em lub e-mailem, pacjent jest powiadamiany o dostępności wyników badań laboratoryjnych. Wchodząc na Konto Zdrowotne lub logując się za pomocą danych otrzymanych podczas oddawania materiału do badań, uzyskuje dostęp on-line do informacji.

PRZEWAGA SYSTEMU

Pacjent ma możliwość rezerwacji wizyty lekarskiej czy sprawdzenia wyników badań laboratoryjnych z dowolnego miejsca i o każdej porze, przez 24 godziny na dobę. W wygodny sposób i bez wychodzenia z domu uzyskuje dostęp do ważnych informacji związanych ze zdrowiem.

Internetowa rejestracja wizyty lekarskiej oraz możliwość sprawdzania on-line wyników badań laboratoryjnych dostępna jest w ramach Indywidualnego Konto Zdrowotnego oraz dla pacjentów bez konta.


KORZYŚCI WDROŻENIA

  • Możliwość szybkiego wyszukania placówki medycznej i lekarza
  • Wygodna, internetowa rezerwacja wizyty lekarskiej w wybranej placówce
  • Możliwość sprawdzania informacji o w ynikach badań laboratoryjnych on-line
  • Powiadomienia SMS i e-mail z placówek medycznych o zarezerwowanych wizytach lekarskich, dostępności wyników badań on-line
  • Dostępność w ramach Indywidualnego Konta Zdrowotnego oraz dla pacjentów bez kontaKamsoft