OSOZ-PC

KOMPUTERY MARKI OSOZ
Screenshot
Kamsoft
Kamsoft
Kamsoft
Kamsoft

Innowacyjne rozwiązania

Doświadczenia zdobyte na polu współpracy z lekarzami i farmaceutami zaowocowały stworzeniem własnej marki komputerów przeznaczonych dla aptek i placówek medycznych. Są to stacje robocze i serwery oparte o wyselekcjonowane podzespoły wiodących producentów (Intel, ASUS, Gigabyte, Samsung, Kingston itd.) doskonale sprawdzające się w codziennej pracy, dostosowane swoim wyposażeniem do specyfiki klientów i unikalnych potrzeb w zakresie konfiguracji i interfejsów do podłączenia urządzeń zewnętrznych. Nadzorowany cykl produkcyjny pozwala nam zaoferować sprawdzone rozwiązanie charakteryzujące się wysoką sprawnością oraz niezawodnością przy zachowaniu atrakcyjnej ceny.

Przewaga systemu

Dzięki wdrożonym procedurom zarządzania jakością zgodnym z międzynarodową normą ISO 9001 dot. produkcji komputerów jesteśmy w stanie dostarczyć wyrób o bardzo wysokiej jakości. Wykorzystanie najnowszych technologii produkcji podzespołów oraz bazowanie tylko na uznanych markach producentów tych komponentów pozwala nam przekazać klientowi wyrób sprawdzony w zastosowaniach biznesowych, niezawodny, a przy tym dzięki skali produkcji – zachowujący atrakcyjną cenę dla naszych klientów.

Korzyści wdrożenia

Decydując się na zakup zestawu komputerowego dla jednostki medycznej lub apteki warto wybrać rozwiązanie, które zapewni Państwu bezawaryjną i stabilną pracę. Komputery OSOZ to połączenie wysokiej jakości, niezawodności i najnowszych technologii. Najważniejsze elementy wyróżniające komputery marki OSOZ:

  • Markowe podzespoły użyte do budowy platform komputerów OSOZ
  • Komplet złącz pozwalający podłączyć nawet najstarsze urządzenia peryferyjne do komputera
  • Optymalna wydajność przy współpracy z aplikacjami KAMSOFT S.A.
  • Cicha praca
  • Niezawodność i niska awaryjność
  • Możliwość wykupienia dodatkowych pakietów serwisowych
  • Tysiące zadowolonych klientów