OSOZ-PROD

PAKIET SERWISÓW OSOZ DLA PRODUCENTÓW LEKÓW
NR KAT. 8320PI04.20
Screenshot
Kamsoft
Kamsoft
Kamsoft
Kamsoft

Innowacyjne rozwiązania

Pakiet serwisów OSOZ dla producentów leków to szeroki wachlarz rozwiązań pozwalających na dotarcie z przekazem informacyjnym do tysięcy aptek i farmaceutów. Producent ma możliwość skutecznego dotarcia z informacją o swoich produktach korzystając z różnorodnych form przekazu dostępnych w ramach Otwartego Systemu Ochrony Zdrowia.

W szczególności informacje o produktach mogą być przekazywane farmaceucie za pomocą następujących rozwiązań:

  • Komunikat Apteczny wyświetlany bezpośrednio w systemie aptecznym, prezentowany w formie graficznej lub tekstowej. Komunikat wyświetlany jest na każdym stanowisku ekspedycyjnym w miejscu, w którym farmaceuci odbierają ważne komunikaty, jak np. informacje od Głównego Inspektora Farmaceutycznego czy Izb Aptekarskich.
  • Wygaszacz Apteczny dostępny w systemie KS-APTEKA pozwala na wyświetlanie prezentacji produktu w formie obrazu lub prezentacji filmowej. Wygaszacz wyświetlany jest na każdym stanowisku KS-APTEKA. Istnieje możliwość podmiany planszy prezentacji w ciągu roku.
  • Komunikat POP-UP to okno z informacją o produkcie, otwierane automatycznie bezpośrednio podczas sprzedaży produktu przez farmaceutę. Komunikat wyświetla się na każdym stanowisku ekspedycyjnym.
  • BLOZ Express to usługa pozwalająca na natychmiastową i automatyczną aktualizację kartoteki produktu farmaceutycznego w lokalnej kopii BLOZ w systemie KS-APTEKA.
  • Reklama w Czasopiśmie OSOZ, miesięczniku docierającym m.in. do placówek współpracujących w ramach projektu OSOZ i ABD, w tym farmaceutów, lekarzy i menadżerów opieki zdrowotnej. Informacje o produkcie mogą być zamieszczone w formie tradycyjnej reklamy, artykułu sponsorowanego lub insertu.
  • KoniQ – to rozwiązanie umożliwiające prezentację produktu i edukację farmaceuty za pośrednictwem unikalnych, interaktywnych konkursów i quizów, dostępnych bezpośrednio w systemie KS-APTEKA, w modułach, w których najczęściej pracuje farmaceuta, w tym w module „Sprzedaż”.

Przewaga systemu

Niepodważalnym atutem dostarczanych rozwiązań, gwarantującym jednocześnie efektywność przekazu, jest odbiór informacji o produktach bezpośrednio w systemie aptecznym KS-APTEKA, podczas bieżącej obsługi pacjenta.

Korzyści wdrożenia

  • Skuteczne prowadzenie kampanii informacyjnych kierowanych do aptek i farmaceutów
  • Optymalizacja kosztów dostarczenia informacji do odbiorców
  • Wsparcie i profesjonalne doradztwo