OSOZ-RASZBI

Radar Szans Biznesowych
NR KAT. 7760PI01.00
Screenshot
Kamsoft
Kamsoft
Kamsoft
Kamsoft

Innowacyjne rozwiązania

Radar Szans Biznesowych to narzędzie, które pomaga nadążać za aktualnymi trendami, w zakresie produktów oferowanych pacjentom. Zastanawiałeś się jakie produkty powinna mieć Twoja apteka, jakich produktów poszukują pacjenci? RASZBI niesie w tym zakresie pomocną dłoń.

Przewaga systemu

Radar Szans Biznesowych to rozwiązanie, które podpowiada Ci, które produkty warto wprowadzić do swojej oferty – na podstawie analizy najbliższego otoczenia biznesowego. Serwis ten bazuje na analizach z dwóch obszarów:

  • Radar Szans Biznesowych – Opcja Mikrorynek – wymaga wykupienia dostępu do tego serwisu – zapewni Ci dostęp do informacji o produktach, których nie posiadasz w swojej aptece, a które generują znaczące zyski w okolicznych aptekach.
  • Radar Szans Biznesowych – Opcja KtoMaLek – udostępniany w ramach pełnej wersji usługi Leki on-line, do współpracy z KtoMaLek.pl – podpowie, które produkty są najczęściej wyszukiwane i zamawiane przez Pacjentów, korzystających z Serwisu KtoMaLek.pl, znajdujących się w Twojej okolicy.

Korzyści wdrożenia

Warto pamiętać, że w ramach tej usługi kluczowe są informacje – wiarygodne, sprawdzone i aktualne. Dla każdej apteki system indywidualnie i z dużą częstotliwością aktualizuje dane dotyczące produktów, których Twoja apteka jeszcze nie sprzedaje, a które cieszą się powodzeniem w tzw. mikrorynku, czyli na podstawie danych z kilkudziesięciu okolicznych aptek.

Masz pytania, wątpliwości?
Napisz do nas WsparcieBiznesu@kamsoft.pl