OSOZ-RASZBI

Radar Szans Biznesowych
NR KAT. 7760PI01.00
Screenshot
Kamsoft
Kamsoft
Kamsoft
Kamsoft

Innowacyjne rozwiązania

Radar Szans Biznesowych to narzędzie, które pomaga nadążać za aktualnymi trendami, w zakresie produktów oferowanych pacjentom. Zastanawiałeś się jakie produkty powinna mieć Twoja apteka, jakich produktów poszukują pacjenci? RASZBI niesie w tym zakresie pomocną dłoń.

Przewaga systemu

Radar Szans Biznesowych na podstawie analiz Aptecznego Banku Danych zapewni Ci dostęp do informacji o produktach, których nie posiadasz w swojej aptece, a które cieszą się sporym zainteresowaniem pacjentów w najbliższej okolicy (kilkadziesiąt geograficznie najbliższych aptek). Podczas tworzenia zamówienia jedno kliknięcie sprawi, że aktualne portfolio Twojej apteki zostanie porównane z rynkiem lokalnym i na tej podstawie system podpowie, jakie nowe produkty warto dopisać do zamówienia. Co ważne system podpowie Ci potencjał danego produktu wskazując ile statystyczna apteka z Twojego otoczenia, posiadająca ten produkt/y zarobiła na jego sprzedaży. Sam decydujesz czy i które produkty zechcesz dodać do zamówienia.

Korzyści wdrożenia

Warto pamiętać, że w ramach tej usługi kluczowe są informacje – wiarygodne, sprawdzone i aktualne. Dla każdej apteki system indywidualnie i z dużą częstotliwością aktualizuje dane dotyczące produktów, których Twoja apteka jeszcze nie sprzedaje, a które cieszą się powodzeniem w tzw. mikrorynku, czyli na podstawie danych z kilkudziesięciu okolicznych aptek.

Masz pytania, wątpliwości?
Napisz do nas WsparcieBiznesu@kamsoft.pl