OSOZ-ROD-MAN

Reduktor Opóźnień Decyzyjnych
NR KAT. 7760PI02.00
Screenshot
Kamsoft
Kamsoft
Kamsoft
Kamsoft

Innowacyjne rozwiązania

Reduktor Opóźnień Decyzyjnych to narzędzie, które pozwala dodatkowo wspomagać decyzje właściciela apteki w zakresie polityki cenowej. Na podstawie analiz Aptecznego Banku Danych, informacja o średniej cenie produktu w okolicznych aptekach prezentowana jest kontekstowo (próbka z co najmniej kilkunastu aptek, wytypowanych z terenu, na którym działa ich kilkadziesiąt). Oznacza to, że zarówno w trakcie wyceny towaru, jak i podczas jego sprzedaży, farmaceuta będzie posiadał wiedzę dotyczącą średniej ceny dla danego produktu w okolicy.

Przewaga systemu

Reduktor Opóźnień Decyzyjnych to rozwiązanie, które pomaga unikać sytuacji, w której pacjenci zaczynają korzystać z konkurencyjnych aptek, ze względu na dużą rozbieżność cenową (np. wygórowanych cen).
W ramach tej usługi najważniejsze są informacje – wiarygodne, sprawdzone i aktualne. Dla każdej apteki system indywidualnie i z dużą częstotliwością aktualizuje dane dotyczące cen produktów, z Twojego mikrootoczenia.

Korzyści wdrożenia

Średnie ceny produktów są automatycznie dostarczane do systemu apteki w cyklu tygodniowym i prezentowane kontekstowo – podczas przyjmowania towaru oraz jego sprzedaży (dla osób z uprawnieniem do zmiany cen). Działanie usługi jest przyjazne dla użytkownika, informacja jest wyraźna i czytelna, lecz jej prezentacja nie utrudnia bieżącej pracy. Decyzję podejmuje wyłącznie farmaceuta, któremu zapewniono maksymalny komfort pracy, gdyż Reduktor Opóźnień Decyzyjnych jest w pełni zintegrowany z systemem aptecznym.

Masz pytania, wątpliwości?
Napisz do nas WsparcieBiznesu@kamsoft.pl