KS-EWD – PROMOCJE DOSTAWCÓW

Coraz większa konkurencja na rynku farmaceutycznym wymaga od Aptekarza oferowania towarów po promocyjnych cenach. Tym samym konieczna jest znajomość promocji oferowanych przez dostawców leków dla samych aptekarzy. Aby nie przegapić żadnej z nich i wybrać najbardziej korzystną ofertę na rynku oraz zaoszczędzić czas i pieniądze, stworzyliśmy dla Państwa nową jakość w systemie KS-AOW

Promocje dostawców

Dotychczas, podczas tworzenia zamówienia w postaci elektronicznej, nie było możliwe zamawianie towarów objętych promocją. O takiej promocji Aptekarz dowiadywał się od telemarketerów dostawcy, u którego składał zamówienie. Co było niewygodnym i czasochłonnym rozwiązaniem. Teraz, Apteka za pomocą KS-AOW i KS-EWD może skorzystać ze wszystkich promocji towarowych oferowanych przez dostawców drogą elektroniczną. Zamawianie towarów z promocji od dostawców, może odbywać się tylko poprzez system KS-EWD.

Jak to działa?

Za pomocą KS-EWD Apteka pobierze drogą elektroniczną, definicje promocji od Hurtowni i porówna ją z dostępnymi promocjami innych dostawców i co najważniejsze, prześle zamówienie do takiego, który proponuje najlepszą ofertę.

Dzięki zastosowaniu KS-AOW i jej opcji „Promocje dostawców”, dostępnej tylko za pomocą KS-EWD, Apteka tworząc zamówienie otrzymuje informację z systemu, który towar objęty jest promocją, a wraz z nią listę dostawców, oferujących wybraną promocję. Tak więc, Aptekarz w czasie rzeczywistym może porównać promocje dostawców na interesujący go towar i wybrać najkorzystniejszą ofertę. To wygoda i wielka oszczędność czasu oraz pieniędzy.

Dzięki zastosowaniu prostych rozwiązań i wielu podpowiedzi systemu, każdy Aptekarz bez żadnego problemu poradzi sobie z obsługą Promocji. Teraz dokonując zakupu można świadomie skorzystać z oferty promocyjnej dostawcy. Znikną uciążliwe telefony o „Najlepszej promocji na rynku”, bo to Aptekarz decyduje, która jest dla niego aktualnie najlepsza.