Background Image

O nas

Witamy Państwa na stronie KAMSOFT S.A.

KAMSOFT

Dostarczamy specjalizowane oprogramowanie, dedykowane zwłaszcza sektorowi medycyny i farmacji. Swoim Klientom zapewniamy opiekę merytoryczną i techniczną na każdym etapie wdrożenia oraz eksploatacji systemów komputerowych. Oferujemy także usługi projektowania i monitorowania procesów biznesowych w ochronie zdrowia w oparciu o nowoczesne narzędzia informatyczne. Nasze portfolio wzbogaca autorski system analizy dystrybucji leków, pozwalający na śledzenie oraz predykcję trendów zachodzących na rynku farmaceutyków.

Nadrzędnym celem jest wdrażanie i rozwój założeń Ogólnopolskiego Systemu Ochrony Zdrowia, stanowiącego odpowiedź na aktualne potrzeby społeczeństwa informacyjnego i wpisującego się w jego styl życia. Współpracujemy w tym celu z aptekami, gabinetami lekarskimi, przychodniami, szpitalami oraz samorządami w całej Polsce.

Oferujemy ponadto usługi projektowe i wykonawcze w zakresie zintegrowanych systemów zarządzania instalacjami w obiektach mieszkalnych i firmowych (tzw. inteligentny budynek). Posiadamy certyfikaty systemów EIB (European Installation Bus) i LonWorks w Inteligentnym Budynku, jesteśmy partnerem EIBA (European Installation Bus Association S.C.R.L.).

Konsekwentnie kierujemy się w swej działalności założonymi wartościami, takimi jak uczciwość, rzetelność i praworządność. Załoga KAMSOFT S.A. stale podnosi swoją wiedzę i umiejętności. Pozwoliło to nam zdobyć i ugruntować silną markę na rynku polskich firm informatycznych.

Nasza firma jest silnie związana ze społecznością lokalną. Szczególną troską otaczamy dzieci, zwłaszcza te, dla których dom nie jest bezpieczną przystanią. Wspieramy także zespół kolarstwa rajdowego – “OSOZ Team”, który dynamicznie pnie się do góry w rankingach.

MISJA

Po 30 latach istnienia na rynku KAMSOFT może poszczycić się sporym dorobkiem intelektualnym i dużą liczbą udanych wdrożeń.

Zdając sobie sprawę, że osiągnięcie tego było możliwe tylko dzięki kadrze, która dla nas pracuje, wypracowaliśmy i konsekwentnie stosujemy takie metody kierowania personelem, dzięki którym może on doskonalić swój potencjał i przejawiać zdolności myślenia koncepcyjnego. Kierując się nowoczesnymi zasadami human resources, staramy się wyzwalać u pracowników kreatywność, inicjatywę oraz umiejętność poszukiwania coraz to doskonalszych rozwiązań.

Wszystkie te działania mają celu dostarczenie Klientom KAMSOFT, jak najlepszych produktów wraz z pakietem kompleksowych profesjonalnie wykonanych usług.

Historia

Swymi korzeniami KAMSOFT S.A. sięga roku 1985, kiedy zostało założone Przedsiębiorstwo Informatyczne KAMSOFT. Profil firmy został wyraźnie ukierunkowany na informatyzację rynku ochrony zdrowia. W tym samym roku powstał po raz pierwszy projekt Ogólnopolskiego Systemu Ochrony Zdrowia – OSOZ.

W 2009 roku Przedsiębiorstwo Informatyczne KAMSOFT zostało przekształcone w KAMSOFT S.A.

Z oprogramowania naszej firmy korzystają placówki medyczne wszelkiego typu, hurtownie farmaceutyczne, apteki, a także Centrala i Oddziały Wojewódzkie NFZ oraz Ministerstwo Zdrowia. Wytwarzane początkowo pojedyncze programy specjalistyczne przekształciły się, wraz z rozwojem i potrzebami rynku, w kompleksowe systemy klasy ERP. KAMSOFT S.A. oferuje także nowoczesne systemy o charakterze menedżerskim, zarządczym i prognostycznym, które przeznaczone są dla szeroko pojętego kierownictwa i pozwalają na dynamiczne zarządzanie placówkami medycznymi. Wszystkie systemy przystosowane są do pracy w sieciach rozległych oraz posiadają możliwość pełnej komunikacji z systemem OSOZ, który pełni dla nich rolę nadrzędnego systemu wspomagania zarządzania.

Aby sprostać wysokim wymaganiom rynku, KAMSOFT S.A. kontynuuje współpracę z wieloma instytucjami, uczelniami i uznanymi autorytetami świata nauki, m.in. Polskim Towarzystwem Zakażeń Szpitalnych, Polskim Towarzystwem Farmaceutycznym czy Uniwersytetem Ekonomicznym im. Karola Adamieckiego w Katowicach.

Dane spółki

KAMSOFT S.A.
40-235 Katowice, ul. 1 Maja 133
Tel.: 32 209 07 05, Fax: 32 209 07 15
NIP: 9542685559, REGON: 241371988
KRS: 0000345075 Sąd Rejonowy Katowice-Wschód, Wydział VIII Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał zakładowy 52.600.000 zł (w całości opłacony)
Nr rejestrowy BDO: 000265137