Sprzęt komputerowy

SERWERY, KOMPUTERY TABLETY, MONITORY, DRUKARKI
Screenshot
Kamsoft
Kamsoft
Kamsoft
Kamsoft
Aptix - cennik urządzeń

ROZWIĄZANIA OFEROWANE NASZYM KLIENTOM

Nasza wysoko wykwalifikowana kadra zapewnia najefektywniejszy dobór narzędzi z zakresu technologii informatycznych pozwalających zbudować rozwiązanie umożliwiające osiągnięcie przez klienta przewagi konkurencyjnej.

  • Serwery i systemy pamięci masowych – Hewlett Packard Enterpise, Fujitsu, IBM, Dell, Lenovo, Hitachi – najnowsze rozwiązania wszystkich wiodących producentów serwerów i macierzy przeznaczone do środowisk serwerowych
  • Systemy operacyjne – Microsoft, Linux
  • Platformy wirtualizacyjne – wirtualizacja i konsolidacja serwerów, sieci oraz pamięci masowych – Vmware, Microsoft
  • Rozwiązania sieciowe kompleksowe portfolio produktów dla sieci przewodowych i bezprzewodowych oferowane klientom o najwyższych wymaganiach, od małych firm do wielkich instytucji.
  • Produkty klienckie – komputery, notebooki, tablety, drukarki
  • Systemy identyfikacji i znakowania drukarki kodów, drukarki opasek, czytniki, materiały eksploatacyjne
  • Sprzęt fiskalny – kasy i drukarki fiskalne czołowych producentów
  • Systemy gwarantowanego zasilania awaryjnego oparte na pojedynczych jednostkach podtrzymujących przez systemy zasilania z modułami akumulatorowymi do modularnych systemów zasilających i agregatów prądowych.

Przewaga systemu

Każdy proces informatyzacji przedsiębiorstwa jest dla nas unikatowym projektem wdrożenia systemu informatycznego. Poznanie potrzeb klienta, planowanie zakresu wymaganych prac i dostaw, wdrożenie zaprojektowanego rozwiązania jest każdorazowo procesem dostosowanym do potrzeb danego klienta – zależnym od oczekiwań i będący wypadkową zapotrzebowania i możliwości finansowych klienta.

Korzyści ze współpracy

Dostarczamy, wdrażamy i utrzymujemy kompletną infrastrukturę IT – serwery, macierze, biblioteki taśmowe, sieci LAN i SAN, oraz oprogramowanie systemowe i zarządzające – na potrzeby platform integracyjnych, wirtualizacyjnych, rozwiązań klastrów niezawodnościowych, cloud computing oraz wszelkich aplikacji. Oferujemy kompleksową usługę: od doboru parametrów i projektu systemu, poprzez dostawę, instalację i wdrożenie, aż po wsparcie posprzedażne i serwisowanie rozwiązania. Dokładamy wszelkich starań, by rozwiązania proponowane naszym klientom oparte był na najnowocześniejszych technologicznie fundamentach sprzętowych, wspierały innowacyjne rozwiązania w zakresie aplikacji oraz stanowiły solidną bazę do prowadzenia działalności biznesowej naszych partnerów i klientów. Działając na rynku usług medycznych możemy zaoferować naszym klientom najwyższy poziom bezpieczeństwa przetwarzanych informacji i wdrażanych technologii. Kładziemy duży nacisk na uruchamianie rozwiązań jak najmniej absorbujących służby techniczne działów IT, gwarantując przy tym wysoką niezawodność, skalowalność i odporność na awarie. Zapraszamy do współpracy klientów ceniących doświadczenie, wysoką jakość oferowanych rozwiązań, elastyczność proponowanych dróg rozwoju oraz dobór produktów z najlepszym stosunkiem jakości do ceny.